Cenník
Cenník opatrovania detí

• opatrovanie detí na 3hod. ..............................................................26,00€

• opatrovanie detí nad 4hod. ............................................................8€/1hod
  

Služby
• opatrovanie detí u vás doma, v prostredí, ktoré dieťatko dôverne pozná • sprevádzanie dieťaťa zo školy domov, prípadne na záujmový krúžok • príprava školopovinného dieťaťa na vyučovanie počas opatrovania (bez príplatku) • nočné stráženie (bez príplatku)

Aktivity a činnosti spojené s opatrovaním dieťaťa
Náučné hry podľa veku dieťaťa, grafomotorické cvičenia, rozvíjanie a zdokonaľovanie slovnej zásoby, pohybové aktivity a prechádzky, pre školopovinné deti doučovanie, dodržiavanie stravovacieho a pitného režimu.

Poradenstvo
Osobná konzultácia skúsenej pedagogičky ohľadom starostlivosti o dieťa v jednotlivých detských vývinových obdobiach. Konzultácia je na požiadanie a je zahrnutá v cene opatrovania. Niektoré rady a tipy nájdete aj na našom blogu www.babysittingkosice.blogspot.sk

Babysitting Košice si neúčtuje príplatky za ďalšieho súrodenca.
Minimálna doba opatrovania na deň sú 3 hodiny.

Babysitting Košice si vyhradzuje čas min. 24 hod. vopred, aby zabezpečila starostlivosť k vášmu dieťatku.Cenník

Detské akcie pre firmy, organizácie, obce a školy

Cenová ponuka je na vyžiadanie. Pre stanovenie konkrétnej cenovej ponuky je potrebné uviesť dobu trvania akcie, počet a vek detí, miesto konania akcie, orientačnú predstavu o programe a téme.


Na vypracovanie cenovej ponuky odporúčame konzultáciu o všetkých zadaných parametroch a poradenstvo s našou odbornou konzultantkou s pedagogickým vzdelaním.


Akcie pre deti organizujeme pre:
Košice, Michalovce, Vranov, Prešov, Rimavská Sobota, Rožňava, Lučenec, Revúca, Spišská Nová Ves, Humenné, Trebišov, Stropkov, Svidník a blízke okolieSúkromné detské oslavy a párty


Detské oslavy s maskotmi ........................................................ 129€ / 1hod

Program pre 1-10 detí vo veku do 10 rokov v trvaní 1 hodiny vedený šikovnými animátorkami s maskotmi alebo rozprávkovými postavičkami v kostýmoch vo vybranej téme.

Príplatok za každú ďalšiu začatú hodinu je 79€ a za každé ďalšie dieťa 8€.

Každá rozprávková téma je špeciálne spracovaná do zaujímavého programu s krásnymi pesničkami, rozprávkovým príbehom a tanečnou zábavou.

Rozprávkové témy:
Mickey a Minnie, Marshall a Chase z Labkovej patroly, Tom a Jerry, SpongeBob a prasiatko Peppa, Elsa a Olaf, Šmoulinka a tatko Šmolko, Spiderman, Dinosaurus Dino, Škola malých pirátov, Indiáni a kovboji, Malé modelky, Harry Potter, Monster High párty, Havajská párty, Jednorožec - Unicorn, Veselá Šaška, Snehulienka, Super Mário.
Mobilný detský kútik na svadby a rodinné oslavy

mobilný detský kútik pre najmenších na oslave....................................................... 189€ / 2hod

Starostlivosť o 1-10 detí v trvaní 2 hodín pod vedením šikovných animátoriek, ktoré pripravia pestrý program, plný hier, zábavy a dobrej nálady.


Príplatok za každú ďalšiu začatú hodinu 89€, za každé ďalšie dieťa 8€, za prekvapenie s jedným maskotom 45€.

Deti sa budú hrať na špeciálnej farebnej a mäkkej podlahe obkolesenej farebným detským ohradením, kde bude umiestnený detský stôl a stoličky, kuchynka, šmýkačka, rôzne hry a hračky, farbičky a maľovanky.

Detské oslavy a mobilný detský kútik pre
: Košice, Michalovce, Vranov, Prešov, Rimavská Sobota, Rožňava, Lučenec, Revúca, Spišská Nová Ves, Humenné, Trebišov, Stropkov, Svidník a blízke okolie

Doprava mimo Košíc je 0,65 €/km. Účtujeme cestu iba k Vám.
Doprava v rámci Košíc je paušálne 5€.

Cenník platný od 1.1.2022.
Copyright © babysittingkosice.sk   |   Tvorba web stránok
tvorba web stranok
S láskou o Vaše deti
Cena služieb odzrkadľuje kvalitu služieb. Niektorí to využijú len občas, ale podstatné je, že keď ste to ako matka potrebovali, mali ste takú možnosť a pomohla vám.

Cena služieb v porovnaní s vyriešeným problémom potom stráca na váhe.
úvod   |   kontakt
D e t s k é   o s l a v y   a   p á r t y
Ochrana súkromia a osobných údajov  |  Právne informácie  |  Na našich stránkach používame cookie. Viac info tu!